Twój nocleg - Polanica Zdrój
Wyszukiwarka Zaawansowane szukanie

Aktualności

 • Atrakcje kulturalne w kwietniu w Polanicy Zdrój! ZAPRASZAMY!!!!

   - 23 KWIETNIA O GODZINIE 15:00 ZAPRASZAMY DO TEATRU ZDROJOWEGO NA XIV EDYCJĘ KRAKOWSKIEGO SALONU POEZJI! Krystyna Czubówna i Jacek Romanowski w programie "Bezczas i dwoje      ludzieńków" na podstawie tekstów Bolesława Leśmiana.

  - 30 KWIETNIA O GODZINIE 19:00 ZAPRASZAMY DO TEATRU ZDROJOWEGO NA KONCERT DAWIDA KWIATKOWSKIEGO!!!!

 • Zapraszamy na artystyczną Niedzielę Palmową!

  Zapraszamy już w najbliższą niedzielę do Polanicy Zdrój na Artystyczną Niedzielę Palmową. W programie występy dzieci i młodzieży, warsztaty artystyczne, koncert zespołu ludowego, konkursy!

 • MARZEC W POLANICY ZDRÓJ

  Serdecznie zapraszamy w marcu do Polanicy Zdrój. Już 10 marca o godzinie 19:00 w Tatrze Zdrojowym odbędzie się Gala Operowo-Operetkowa na której wystąpi Międzynarodowa Grupa Operowa Sonori Ensemble!!!

 • LUTY W POLANICY ZDRÓJ!

  Zapraszamy na moc atrakcji do Polanicy Zdrój. Przez cały miesiąc luty proponujemy mnóstwo imprez z myślą o miłym spędzeniu ferii właśnie w naszym mieście!

 • GRUDZIEŃ W POLANICY!!!ZAPRASZAMY!

  ZAPRASZAMY W GRUDNIU DO POLANICY ZDRÓJ!!!

  10 grudnia o godz.11:00 Tatra Zdrojowy zaprasza na spektakl baletowy "Dziadek do orzechów", zrealizowany przez BBC i wystawiony w londyńskiej Royal Opera House Covent Garden! A jeszcze w tym samy m dniu o godz. 16:00 również w Teatrze odbędą się  świąteczne warsztaty i premiera książki :Kowboju witaj w Zdroju"!

Powered by Quick.Cms | Design projektgraficzny.com
Kontakt