Twój nocleg - Polanica Zdrój
Wyszukiwarka Zaawansowane szukanie

Aktualności

 • ZAPRASZAMY W LISTOPADZIE DO POLANICY ZDRÓJ!!!!

  ZAPRASZAMY DO POLANICY NA KOLEJNE WYDARZENIA KULTURALNE:

  17/20 LISTOPADA W TEATRZE ZDROJOWYM ODBYWAĆ SIĘ BĘDZIE MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL POEZJI "POECI BEZ GRANIC"

  25 LISTOPADA TEATR ZDROJOWY ZAPRASZA NA IV SPOTKANIE RADOŚCIĄ MALOWANE CZYLI FESTIWAL TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ DZIECI I MŁODZIEŻY NIEPEŁNOSPRAWNEJ KOTLINY KŁODZKIEJ.

 • Zapraszamy we wrześniu do Polanicy!!!

  Zapraszamy przez cały wrzesień do Polanicy Zdrój. W tym czasie odbędzie się szereg różnych imprez o charakterze zarówno kulturalnym jak i rozrywkowym!

 • Zapraszamy na wekend pełen atrakcji w PolanicyZdrój!!!

  W nadchodzący wekend w Polanicy nie zabraknie atrakcji. Już w piątek 29 lipca o godz.17:00 zapraszamy na wernisaż do Teatru Zdrojowego "WYSTAWA 75." Sobota to dzień, w którym zapraszamy           do Muszli koncertowej na godz.19:00 zagra HOVERLA dla Państwa! W niedzielę natomiast będzie można obejrzeć zabytkowe  i militarne pojazdy w Parku Zdrojowym już od godz.12:00.               SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

 • FESTIWAL KWIATÓW!!!25-26 czerwiec

  Serdecznie zapraszamy na festiwal kwiatów w Parku Miniatur MINIEUROLAND  w Kłodzku! Goście naszego pensjonatu korzystają z dodatkowej zniżki na bilety wstępu.

 • Oferta dla aktywnych

  Zaplanuj atrakcyjny weekend dla rodziny lub przyjaciół. Odwiedź Polanicę-Zdrój i wypocznij dynamicznie, w ruchu. Skorzystaj z oferty sportowo-rekreacyjnej w naszym mieście oraz propozycji dla rodzin z dziećmi. 

Powered by Quick.Cms | Design projektgraficzny.com
Kontakt