Twój nocleg - Polanica Zdrój
Wyszukiwarka Zaawansowane szukanie

BEZPIECZEŃSTWO PENSJONATU PODCZAS EPIDEMII !!!

Drodzy Goście !!!

Ze względu na panującą sytuację rozprzestrzeniania się covid-19, w trosce o Wasze i nasze zdrowie w Pensjonat Przy Deptaku wprowadziliśmy nadzwyczajnie wysokie standardy bezpieczeństwa oraz specjalne procedury higieniczne - wszystko po to, aby zapewnić Państwu i naszej załodze maksimum bezpieczeństwa.

-nasz zespół został ponownie przeszkolony w zakresie BHP odnośnie nadzwyczajnych wymogów sanitarnych w związku z pandemią i zaopatrzony w płyny do dezynfekcji rąk i powierzchni.

-w pensjonacie na bieżąco odkażane i dezynfekowane są wszystkie powierzchnie wrażliwe m. in. klamki, toalety, drzwi, stoły. Stosujemy tylko profesjonalne, najwyższej jakości środki czystości o wysokim stężeniu bakteriobójczym.

-bezwzględnie stosujemy się do wszelkich zaleceń WHO.

-wszystkich Gości prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i bezwzględnej higieny. Osoby z podejrzeniem choroby i symptomami zakażenia prosimy o pozostanie w domach i nie narażanie na zakażenie innych.

 

☎️☎️☎️Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego z recepcją pod nr telefonu 74 868 28 90 lub +48601562486 w godzinach od 9.00- 17.00.

Życzymy Wam i Waszym bliskim dużo zdrowia i spokoju.

 

Pozdrawiamy

Zespół Pensjonatu

 

Powered by Quick.Cms | Design projektgraficzny.com
Kontakt