O pensjonacie

Dowiedz się więcej o naszym Pensjonacie Przy Deptaku w Polanicy Zdrój

Wyjątkowe miejsce do wypoczynku w samym centrum zdrojowego uzdrowiska. Oprócz doskonałej lokalizacji i komfortowych pokojów odnajdziesz u nas rodzinną atmosferę oraz spokój sprzyjający wypoczynkowi.

Lokalizacja

Nasz pensjonat znajduje się w samym centrum Polanicy Zdrój. Stąd jest kilkaset metrów do Parku Zdrojowego. Blisko do najlepszych restauracji w Polanicy i innych atrakcji.

Pokoje

Komfortowe pokoje z łazienkami w których z pewnością doskonale wypoczniesz.

Pytania

Poniżej umieszczamy najczęstsze Wasze pytania

W związku z niemiłą sytuacją, która miała miejsce w naszym obiekcie wstrzymaliśmy gościnę Waszych pupili.

Bezkosztowe odwołanie rezerwacji może nastąpić na siedem dni przed planowanym przyjazdem. Odwołanie rezerwacji do 7 dni przed przyjazdem wiąże się z utratą zadatku.

Posiadamy w swoim pensjonacie kilka pokoi, w których występują udogodnienia dla osób niepełnosprawnych – sprawdź czy czy są wolne.

Możliwość zameldowania się jest od godziny 15,00. Doba hotelowa trwa do godziny 11,00. 

Wyżywienie

W pensjonacie przy deptaku serwujemy pyszne śniadania, które pozwolą Ci nabrać sił na eksplorację naszej przepięknej Kotliny Kłodzkiej.

Nasza historia

Historia naszego Pensjonatu sięga 20 lat wstecz. Na placu, na którym obecnie jest piękny obiekt, kiedyś rozpościerał się Plac Targowy. Któregoś, pięknego słonecznego dnia pewien Mieszkaniec Polanicy, postanowił wybudować taki piękny budynek dla osób, które przyjeżdżając do Polanicy dopytywały o możliwość noclegów. Tęsknota "podróżników" powracających do Polanicy Zdrój, miała wpływ na stworzenie tego miejsca, w którym obecnie można wypocząć i spędzić wyjątkowo czas. Stanowi idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, jak i tych, którzy marzą o odpoczynku w samotności i chcą wytchnienia od codzienności. W naszej ofercie znajdziecie Państwo przede wszystkim noclegi w komfortowych i przestronnych pokojach oraz wyjątkowe śniadania, a dopełnieniem tego wszystkiego jest przesympatyczny personel.

0 +
lat przyjmujemy gości
0
dostępnych pokoi
0 m
od parku zdrojowego
0 *
na 5 w opiniach Google

Sprawdź nasza okolicę i położone pensjonatu